Konto użytkownikaNowa seria tyczek garbolino

Garbolino, producent klasycznych tyczek takich jak Super League i G995, ogłosił nową gamę wędek na 2009 w średnich cenach.

Nowa rodzina tyczek Squad Max Competition składa się z czterech wędek( seria 7 , 5 , 3 , 1 )  przeznaczonych dla początkujących adeptów skróconego zestawu , a także tych którzy chcą podnieść już swój poziom

i od swojej wędki oczekują czegoś więcej jak po po ostatnio używanej tyczce. Rozpiętość cenowa nowych modeli kształtować się będzie od 200 do 500 funtów - w tej chwili dostępne są tylko dane cenowe dla wysp brytyjskich.
    Wszystkie wędziska tej serii mają ze sobą w pełni kompatybilne topy - Topy matchowe mogą być zbrojone gumą do numeru 12 , a topy karpiowe lub jak kto woli Power topy mogą być uzbrojone w amortyzatory do średnicy nr 20.

    Najwyższym modelem w hierarchii Squad Max Competition jest model 7. Za 550 funtów dostajemy wędkę typu Allround z dopalaczami na 14,5 i 16 m z dodatkowymi 4 topami. Model ten został opary na Garbolino G796 i ma uzupełnić lukę na rynku po wycofaniu z produkcji doskonałej tyczki Premier Legion.


Trzy pozostałe modele będą sprzedawane będą występowały w długościach 14,5 , 13m i 11,5 m czyli w najbardziej użytecznych długościach - gdyż wielu wędkarzy na wyspach powoli odchodzi od stosowania 16 metrowych tyczek, zazwyczaj wykorzystując długość 13 i 14,5 metrów. Będzie możliwe dokupienia dopalaczy do wszystkich modeli. Garbolino przy projektowaniu tych modeli zwrócił uwagę w szczególności na poprawienie sztywności i szeroko pojętnej "jakości". Modele 1,3 i 5 zostały tak zaprojektowane aby do 14,5 trzymały jak najlepiej swoje parametry- szczególnie sztywność i wyważenie - natomiast model 7 aż do 16 metrów.

 

 

Pozostaje nam teraz czekać na to kiedy nowa seria będzie dostępna u polskiego dystrybutora

 

SQUAD MAX COMPETITION 7    * 16 metrów

    * 3 dwuelementowe topy karpiowe

    * 1 top matchowy trzyelementowy

    * mini proluga

    * pokrowiec Garbolino

    * Cena sugierowana: £549.99


SQUAD MAX COMPETITION 5

 

    * 14.5 metrów

    * 4 dwuelementowe topy karpiowe

    * mini proluga

    * pokrowiec Garbolino

    * Cena sugierowana: £449.99


SQUAD MAX COMPETITION 3

 

    * 13 metres

    * 3 dwuelementowe topy karpiowe

    * mini proluga

    * pokrowiec Garbolino

    *Cena sugierowana:  £349.99


SQUAD MAX COMPETITION 1    * 11.5 or 13 metres

    * 1 dwuelementowe topy karpiowe

    * mini proluga

    * pokrowiec Garbolino

    * Cena sugierowana:  £249.99